Komentāri

Interneta lietotāju aptaujā pētījumu uzņēmums GFK skaidroja atbildes uz jautājumu: “Vai, jūsuprāt, Raimonds Vējonis būs labs Latvijas prezidents?” Pārliecību, ka šāda tēze varētu būt patiesība, pauž vairākums aptaujāto.

Gandrīz divas trešdaļas – 37% – uzskata, ka Raimonds Vējonis tiešām būs labs Latvijas prezidents. Savukārt gandrīz trešdaļa respondentu – 29% – savos uzskatos pārstāv pilnīgi pretēju viedokli un noraida apsvērumu, ka viņš būs labs Valsts prezidents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un nebūt ne maza aptaujas dalībnieku daļa – 34% jeb trešā daļa sabiedrības ieņem rezervētu vai pilnīgi vienaldzīgu pozīciju un norāda, ka vai nu nezina atbildi, vai arī viņiem ir vienalga, kā Raimondam Vējonim veiksies valsts pirmās personas krēslā.

Starp tiem, kam ir viedoklis jaunievēlētā prezidenta starta pozīcija ir salīdzinoši laba – vienkārši sakot “puse uz pusi”, un nenoliedzami viņš jau, lai arī pašam neplānoti – ir palicis atmiņā ar pirmajiem vārdiem pēc ievēlēšanas: “Laikam vispirms jāierauj.” Ar šādu pieteikumu bieži pietiek augšupejošai reitingu tendencei.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl