Komentāri
34% Latvijas iedzīvotāju kļuvuši piesardzīgāki, apmeklējot sabiedriskas vietas
FOTO: LETA

Bailēs par Parīzes teroraktu atkārtošanos augstākais terorisma trauksmes līmenis pagājušajās brīvdienās izsludināts Briselē. Iedzīvotājiem ieteikts izvairīties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku – tādām kā iepirkšanās centri, koncerti, pasākumi vai sabiedriskā transporta pieturas.

Vai arī Latvijā cilvēki pēc notikumiem Parīzē ir kļuvuši piesardzīgāki pret dažādu publisku vietu apmeklēšanu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunākā pētījumu aģentūras TNS aptauja liecina, ka trešā daļa (34%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā pēc notikumiem Parīzē ir kļuvuši piesardzīgāki pret tādu vietu apmeklēšanu, kurās vienlaikus uzturas daudz cilvēku.

Tikmēr lielākā daļa (60%) pret dažādu publisku vietu apmeklēšanu nav kļuvuši piesardzīgāki. Vēl 6% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl