32 gadus jauns vīrietis guvis smagas traumas skeitparkā

Komentāri
32 gadus jauns vīrietis guvis smagas traumas skeitparkā
Ilustratīvs foto

Piektdien kādā Rīgas skeitparkā smagas traumas guvis 32 gadus vecs vīrietis, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis braucis ar velosipēdu pa rampu un kritis no apmēram trīs metru augstuma. Viņš guva smagas mugurkaula un galvas traumas un tika nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt kāds 33 gadus vecs vīrietis Rīgā nokritis no koka, apmēram piecu metru augstuma. Viņš guva galvas, krūškurvja un mugurkaula traumas.

Vidzemē kāds 55 gadus vecs vīrietis krita no apmēram trīs metru augstuma, kad pie mājas loga centies piesiet vīnogulāju. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar mugurkaula skriemeļu traumu, kā arī iespējamiem ribu lūzumiem.

Vidzemē cietis arī kāds 50 gadus vecs vīrietis, kurš darba vietā kritis no automašīnas piekabes, apmēram 1,5 metru augstuma. Viņš guva galvas traumu.

Savukārt Latgalē kāds 60 gadus vecs vīrietis tika atrasts bezsamaņā pie betona kāpnēm. Pēc mediķu domām, vīrietis nokritis pa kāpnēm. Viņš nogādāts slimnīcā smagā stāvoklī ar galvas traumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1271 izsaukumu, no kuriem 250 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl