1 komentārs

“Vai Jūs personīgi būtu gatavs(-a) iet uz barikādēm aizstāvēt Latvijas neatkarību, kā tas bija 1991. gadā, ja tas būtu nepieciešams?” – atbildot uz šādu jautājumu tagad, pēc 25 gadiem, celties, iet un darīt būtu gatava gandrīz viena ceturtā daļa aptaujas dalībnieku.

24% aptaujāto iedzīvotāju norāda, ka pavisam noteikti Latvijas neatkarību aizstāvētu. Savukārt trešā daļa aptaujas dalībnieku – 33% – atzīst, ka, iespējams, vai varbūt dotos uz barikādēm arī šobrīd.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr strikta nostāja ir 31% aptaujāto, kas uz šo jautājumu atbildēja, ka pavisam noteikti to nedarītu.

Savukārt nedaudz vairāk kā katrs desmitais – 12% – aptaujāto atzīst, ka ir grūti pateikt vai arī viņi nezina, kāda būtu viņu personīgā izvēle, ja mūsu valsts brīvību nāktos aizstāvēt uz barikādēm tagad, 2016. gadā.

Par spīti bieži dzirdētajam viedoklim, ka šobrīd daudzi vairs to nedarītu un barikāžu fenomens nav atkārtojams, aptauja liecina, ka kritiskā brīdī tik būtisku lietu kā neatkarība, sargātu vairāk nekā puse iedzīvotāju. Tas nozīmē, ka mūsu kritiskums par demokrātiju, brīvības blakusefektiem un negatīvā nostāja pret varu un politiku šajā laikā nav sagandējusi pašu vērtīgāko, kas mums ir. Tās ir labas ziņas Latvijai!

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl