Komentāri
31. decembrī un 1. janvārī sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas
FOTO: LETA

Rīgas satiksme atgādina, ka saskaņā ar Rīgas domes noteikumiem 31.decembrī un 1.janvārī sabiedrisko transportu visi pasažieri var izmantot bez maksas. Vienlaikus Rīgas satiksme informē, ka Jaunā gada brīvdienu laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta (tajā skaitā minibusu un nakts satiksmes maršrutu) un autostāvvietu darbībā. Naktī no 31.decembra uz 1.janvāri tiks nodrošināti papildu reisi.

31.decembrī un 1., 2.janvārī sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) kursēs pēc brīvdienu grafika, 10.janvārī saistībā ar darba dienu pārcelšanu sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) kursēs pēc darba dienu grafika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas kartes darba dienām, lūdzam ņemt vērā, ka 2.janvārī (piektdiena), saistībā ar darba dienas pārcelšanu, darba dienu mēneša abonementa biļetes nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā, savukārt 10.janvārī (sestdiena) tās būs derīgas.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākumu norises vietām, naktī no 31.decembra uz 1.janvāri aptuveni no plkst.21:00 līdz plkst. 4:00 tiks nodrošināti sabiedriskā transporta papildu reisi.

Tos nodrošinās šādos sabiedriskā transporta maršrutos: 4., 5., 6., 7., 10. un 11.tramvaja maršrutā, 3., 11., (12. 23. 26. apvienots), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53.autobusa maršrutā, 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27.trolejbusa maršrutā. Ar papildu reisiem iespējams iepazīties pieturvietās un mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

Minibusi 31.decembrī, 1. un 10.janvārī kursēs pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta, savukārt 2.janvārī pēc sestdienai paredzētā kustības grafika. Atgādinām, ka 31.decembrī un 1.janvārī par minibusu izmantošanu ir jāmaksā.

Nakts satiksme tiks organizēta naktī no 31.decembra uz 1.janvāri, naktī no 9. uz 10.janvāri, naktī no 10. uz 11.janvāri. Informējam, ka nakts satiksmes maršruti netiks nodrošināti naktī no 2. uz 3.janvāri un naktī no 3. uz 4.janvāri. Atgādinām, ka par nakts satiksmes maršrutu izmantošanu ir jāmaksā.

Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 31.decembrī un 1.janvārī varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā. 2. un 10.janvārī autostāvvietas darbosies pēc sestdienas grafika.

Klientu apkalpošanas centri 31.decembrī un 1.janvārī būs slēgti, savukārt 2. un 4.janvārī iedzīvotāju ērtībām darbosies klientu apkalpošanas centrs Spīķeru ielā 1 (no plkst.10:00-16:00). 3.janvārī darbosies visi klientu apkalpošanas centri pēc sestdienas darba grafika (no plkst.10:00-16:00), izņemot Brīvības ielā 49/53 izvietoto klientu apkalpošanas centru. Savukārt 10.janvārī darbosies visi klientu apkalpošanas centri pēc darba dienu grafika.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl