4 komentāri
27% iedzīvotāju uzskata, ka 139 eiro pabalsts bēgļiem ir pārāk liels
FOTO:LETA

Pētījumu uzņēmums GfK skaidroja, kādas ir interneta lietotāju atbildes uz jautājumu: kā vērtējat šonedēļ noteikto bēgļa pabalsta apmēru 139 eiro apmērā?

Gandrīz trešā daļa respondentu – 27% – norāda, ka arī samazinātais pabalsta apmērs, kas tiks maksāts patvēruma meklētājiem, vienalga ir pārāk liels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazliet vairāk nekā puse aptaujāto sliecas domāt, ka šāds pabalsta apmērs ir adekvāts Latvijas situācijai un norāda, ka šāda summa ir pietiekama.

Absolūtais mazākums aptaujas dalībnieku – 8% – ir pārliecināti, ka šī summa ir pārāk maza, lai kaut pieticīgi izdzīvotu.

Toties 14% aptaujāto atzīst, ka viņiem nav viedokļa par pabalsta apmēru, kas tiks maksāta bēgļiem.

Sabiedrības vairākums uzskata, ka politiķiem izdevies atrast zelta vidusceļu – bet tā tas tikai izskatās, jo ar šādu pabalstu patvēruma meklētāji varēs pieprasīt sociālo palīdzību no pašvaldībām, kas savukārt tiks kompensēta no valsts budžeta.

TOP komentāri

 • L5
  +2 +2 0

  L5

  Bet labaak buutu to naudinju pashu latvieshu beerniem devushi..lielaakaa dalja pashtautieshu tomeer dziivo nabadziibaa.
 • latviete
  +2 +2 0

  latviete

  visi bērni vienādi gan latviešu bērni gan bēgļu bērni. VISI IR VIENĀDI .
 • IS
  +1 +1 0

  IS

  Visi ir VIENĀDI likuma priekšā - nekādas diskriminācijas!!! Imigrantu pabalsti NEDRĪKST būt lielāki par vietējo iedzīvotāju pabalstiem attiecīgajos gadījumos. Citādi darbs tiesībsarga birojam par diskriminācijas faktu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl