Komentāri

Ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju atbalsta ierosinājumu par vienu procentpunktu palielināt sociālo nodokli, lai iegūtu vairāk naudas veselības nozarei, atklāj TNS veiktā aptauja.

Savukārt 61% iedzīvotāju neatbalsta sociālā nodokļa paaugstināšanu, turklāt trešā daļa aptaujāto ir kategoriski pret šādu soli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadarbībā ar pētījumu aģentūru TNS internetā aptaujāti Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Jau ziņojām, – valdošās koalīcijas partijas ir vienojušās par nodokļu reformas modeli, taču diskusijas šajā jautājumā vēl turpinās. Par savu iniciatīvu politiķiem vēl būs jāpārliecina sociālie partneri – darba devēju un arodbiedrības pārstāvji.

Lai rastu papildu finansējumu veselības aprūpei, koalīcijas partneri vienojās par vienu procentpunktu palielināt sociālās iemaksas, kā arī ieviest diferencētu iedzīvotāju ienākuma nodokli. Atkarībā no personas ienākumiem nodoklis būtu 20%, 23% vai 31%. Pakāpeniski augtu arī neapliekamais minimums.

Politiķiem ir divas dienas, lai sagatavotu argumentus par labu reformai un prezentētu savu iniciatīvu Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl