21 gadu jaunā deputāta kandidāte uzskata, ka jaunība nav šķērslis darbam Saeimā

0 Komentāru
21 gadu jaunā deputāta kandidāte uzskata, ka jaunība nav šķērslis darbam Saeimā
Foto: LETA

”Viņa vēl ir par mazu – nav iegūta nedz izglītība, nedz pieredze,” komentējot 21 gadus jaunās Kintijas Sparānes centienus iekļūt Saeimā, norāda uz ielas satiktais Agris. Tikmēr pati deputāta kandidāte, kas vēlēšanās startēs no ”Vienotības” saraksta, uzskata, ka ”jauns cilvēks var izdarīt ļoti daudz”.

Viņa norāda, ka jauniešiem piemītošais maksimālisms nevis traucētu darboties Saeimā, ja viņa tiktu ievēlēta, bet gluži otrādi – palīdzēs.


Kintija Sparāne, jaunākā deputāta kandidāte:

Latvijā ir ap 300 tūkstošiem jauniešu vecumā no 13 līdz 25 gadiem, un arī viņu idejām ir jābūt pārstāvētām Saeimā. Šajā gadījumā mana jaunība Saeimā ir priekšrocība.

Pretējās domās ir uz ielas satiktie un aptaujātie cilvēki, kas norāda, ka 21 gada vecumā cilvēks vēl nav uzkrājis pietiekami daudz pieredzes.

Tikmēr uzņēmēja Elita Drāke uzskata, ka jauniešiem dažos gadījumos ir plašāks skatījums uz dažādām lietām nekā gados vecākiem un pieredzes bagātākiem cilvēki.


Elita Drāke, vecmāmiņu konkursu rīkotāja:

Tagad ir īpašs laiks, cits gadsimts”. [..] Jauniešiem ir cits skatījums uz lietām, brīvāka un emocionālāka domāšana. Savukārt trūkstošās zināšanas laika gaitā var iemācīties.

Skeptiskāk noskaņots gan ir sociologs Arnis Kaktiņš, kurš norāda, ka ”ir pamats domāt, ka gudrība nāk ar vecumu”.

Un kā domā Tu?

Vai jaunība ir šķērslis darbam Saeimā?

Rezultāti:
88%

Nē, nav šķērslis

13%

Jā, tas traucēs strādāt Saeimā

0 Komentāru