2019. gadā apsīks Eiropas nauda autoceļiem

Komentāri

Atkal atlikta iecere par Valsts autoceļu fonda atjaunošanu. Tagad nav skaidrs, kur ņemt līdzekļus autoceļiem 2019. gadā, kad apsīks šim mērķim paredzētā Eiropas Savienības nauda.

Viena no idejām paredz līdzekļus ceļu labošanai aizņemties. Par finansējuma modeli ceļiem šodien bija jālemj valdībai, taču jautājums atlikts uz nedēļu, jo savstarpēji nav vienojušās Finanšu un Satiksmes ministrijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abu nozaru ministri pieļauj, ka ceļus pēc 2019. gada būs jāremontē “uz kredīta”.

Jautājumu par iespējamiem ceļu finansēšanas modeļiem valdība varētu skatīt pēc nedēļas. Savukārt konkrētu risinājumu Satiksmes ministrija sadarbībā ar Finanšu ministriju varētu sagatavot līdz nākamā gada pavasara beigām – tā norāda satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Video: LNT Ziņu sižets

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl