2019. gadā apsīks Eiropas nauda autoceļiem

Komentāri

Atkal atlikta iecere par Valsts autoceļu fonda atjaunošanu. Tagad nav skaidrs, kur ņemt līdzekļus autoceļiem 2019. gadā, kad apsīks šim mērķim paredzētā Eiropas Savienības nauda.

Viena no idejām paredz līdzekļus ceļu labošanai aizņemties. Par finansējuma modeli ceļiem šodien bija jālemj valdībai, taču jautājums atlikts uz nedēļu, jo savstarpēji nav vienojušās Finanšu un Satiksmes ministrijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abu nozaru ministri pieļauj, ka ceļus pēc 2019. gada būs jāremontē “uz kredīta”.

Jautājumu par iespējamiem ceļu finansēšanas modeļiem valdība varētu skatīt pēc nedēļas. Savukārt konkrētu risinājumu Satiksmes ministrija sadarbībā ar Finanšu ministriju varētu sagatavot līdz nākamā gada pavasara beigām – tā norāda satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Video: LNT Ziņu sižets

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl