+19 grādu! Kolkā pārspēts 1984. gada šīs dienas siltuma rekords

Komentāri
+19 grādu! Kolkā pārspēts 1984. gada šīs dienas siltuma rekords
Foto: F64

Līdz ar silto laiku daudzviet Latvijas teritorijā krituši līdzšinējie 10. aprīļa siltuma rekordi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Līdz plkst. 15.00 meteostacijās Pāvilostā, Ventspilī, Stendē, Saldū, Mērsragā un Skultē fiksēti jauni 10. aprīļa maksimālās gaisa temperatūras rekordi, savukārt Kolkā uzstādīts jauns absolūtais 10. aprīļa rekords – tur termometra stabiņš rādījis pat +19 grādus. Līdz šim augstākais gaisa temperatūras rekords šajā dienā tika fiksēts 1984. gadā Jelgavā, kad gaiss iesila līdz +18,9 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka neskatoties uz silto gaisa temperatūru, Kurzemē šodien jārēķinās ar spēcīgu vēju. LVĢMC ir izplatījis dzelteno brīdinājumu un sagaidāms, ka Kurzemē dienvidu, dienvidrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20-21 metriem sekundē.

Skaisti foto: Kolkasrags no augšas

Laika ziņas

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl