Komentāri

Neparastu glābšanas operāciju nedēļas nogalē bija jāveic Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīriem. No kādas privātmājas Baložos nācās evakuēt 180 kilogramus smagu vīrieti, kurš bija iesprūdis vannā.

72 gadus vecais kungs nedēļas nogalē mājās bija palicis viens. Viņa sieva devusies savās darīšanās un atgriezusies tikai pēc diennakts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visu šo laiku pensionārs, kurš bija nolēmis ieiet vannā, tur arī nekustīgi gulējis, jo pietrūcis spēka, lai tiktu atpakaļ gultā. Kad tuvinieki vīrieti atraduši, arī viņi nav spējuši palīdzēt. Izkustināt 180 kilogramus – šoreiz tas bija glābēju uzdevums. Kaimiņi nojautuši, ka noticis kas nelāgs, bet tā īsti nav aptvēruši, ka gadījums ir tik nopietns.

Glābēji cietušo no vannas istabas atbrīvojuši pārdesmit minūšu laikā. Vīrietis nodots mediķu rokās, jo bija pamatīgi nospiedis muguru un kājas.

Glābēji nebūt nebija izbrīnīti, ka vīrietis burtiski iesprūdis vannā. Šādu gadījumu pēdējā laikā esot ne mazums.

Degpunktā pagājušajā sezonā rādījām stāstu par kādu sievieti, kuras glābšana Rīgā Slokas ielā ugunsdzēsējiem prasīja vairākas stundas. 250 kilogramu smagā kundze bija jāizceļ pa mājas otrā stāva logu, jo kāpņu telpas trepes izrādījās par šauru, lai viņu droši dabūtu līdz ātrās palīdzības mašīnai. Turklāt sieviete nedrīkstēja atrasties guļus stāvoklī, citādi lielā ķermeņa masa nodarītu bojājumus plaušām, kuras bija pilnas ar ūdeni. Glābēji paši atzīst, ka šī glābšanas operācija bijusi unikāla un šajās brīvdienās notikušais izrādījies salīdzinoši bijis viegls darbiņš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl