18.novembrī sabiedriskais transports Rīgā būs bez maksas

Komentāri
18.novembrī sabiedriskais transports Rīgā būs bez maksas
FOTO: LETA

Valsts svētkos, 18.novembrī, pilsētas sabiedriskajā transportā iedzīvotāji varēs pārvietoties bez maksas. Arī pašvaldības autostāvvietas šajā dienā varēs izmantot par brīvu.

Rīgas satiksme informē, ka 17.novembrī sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt minibusi kursēs pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta. 22.novembrī (pārceltajā darba dienā) sabiedriskais transports kursēs pēc darba dienu kustības saraksta, bet minibusi kursēs pēc sestdienai paredzētā kustības saraksta.

Darba dienu mēneša abonementa biļetes būs derīgas lietošanai sabiedriskajā transportā 22.novembrī, savukārt 17.novembrī darba dienu mēneša abonementa biļetes sabiedriskajā transportā nebūs derīgas.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 17. un 22.novembrī strādās kā sestdienā – līdz plkst.17.00, izņemot Vecrīgu, kur par auto novietošanu būs jāmaksā. 18.novembrī pašvaldības autostāvvietas pilsētā būs bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl