15 gadus vecajai Diānai ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība

Pievienot komentāru
15 gadus vecajai Diānai ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība
FOTO: Facebook/Labdaris.lv

”Es esmu neizsakāmi laimīga, ka man jau 15 gadus ir burvīga meita. Viņa mīl klausīties mūziku, apmeklēt baseinu un zirgu izjādes. Vairāk par visu pasaulē es gribu, lai mans bērns ir vesels un laimīgs. Diānai ir bērnu cerebrālā trieka. Lai kā es censtos un mēģinātu, ar manu mīlestību ir par maz, lai viņu izārstētu,” stāsta meitenes mamma.

Diānas lielākais sapnis ir būt skaistai, staigāt kurpītēs, būt veselai un laimīgai. Bez jūsu palīdzības tas nekad nebūs iespējams, jo man nepietiek līdzekļu viņas ārstēšanai. Ārsts ir ieteicis veikt regulārus un intensīvus rehabilitācijas pasākumus: reitterapijas, nodarbības ūdenī, vingrošanu un citas aktivitātes. Mums visas terapijas ir jāapmeklē līdz nākamā gada februārim. Tas viss kopā maksā 5932,85 eiro.

”Mana sirds sažņaudzas katru reizi, kad es iedomājos par to, ka nespēju viņai palīdzēt, tāpēc es vēršos pie jums. Mūsu ģimene uzsāka cīņu par manas meitiņas veselību tūlīt pēc Diānas piedzimšanas. Nelaimes sākās jau otrajā Diānas dzīves mēnesī: viņai atklāja hemangiomatozi. Cik spēdami, mēs centāmies tikt vaļā no audzēja uz sejas, kas bija izveidojies pavisam tuvu nervam no labās puses: lietojām gan medikamentus, gan lāzerterapiju. Bet slimībai bija smagas sekas: tika skarta centrālā nervu sistēma un notika asins izplūdums smadzenēs. Tam sekoja ķermeņa labās puses paralīze un kreisās smadzeņu puslodes bojājums.”

”Es biju izmisusi, jo mana meitiņa nevarēja ne sēdēt, ne runāt. Esmu pateicīga tiem labajiem cilvēkiem, kas man pastāvīgi atgādināja, ka es varu būt sava bērna laimes kalējs. Sapratu, ka man ir jāglābj meita. Es viņu loloju, lutināju un darīju visu iespējamo, lai viņai būtu spēks par sevi cīnīties. Diāna agrā bērnībā pārdzīvoja dažādas operācijas: iekšējiem orgāniem, acīm. Ar katru soli mana meitiņa pamazām atgriezās pie normālas dzīves.”

”Ir nepieciešams spert dažus pēdējos soļus, lai mana Diāna varētu izveseļoties un būt laimīga. Lūdzu, palīdziet man viņu izglābt un dot viņai dzīvi, kādu katrs vecāks vēlas savam bērnam. Viena es to nespēju. Ir palicis pavisam maz, ņemot vērā to, kas jau ir sasniegts. Man pārskrien šermuļi, iedomājoties, ka mūsu ceļš uz Diānas laimi var pārtrūkt tad, kad esam jau gandrīz galā.”

Informāciju par to, kā palīdzēt Diānai, meklē šeit!