14% pilsoņu jau izlēmuši nepiedalīties gaidāmajās Saeimas vēlēšanās

1 komentārs

Nu jau mazāk nekā pēc gada – 6. oktobrī – notiks Saeimas vēlēšanas. Politiķi tām jau gatavojas, bet kādas domas ir iedzīvotājiem? Tās noskaidrotas jaunākajā aptaujā.

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu rīt, 36% Latvijas pilsoņu ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem balsotu par kādu no šobrīd Saeimā pārstāvētajām partijām. Katrs piektais izvēlētos kādu no jaunizveidotajām politiskajām partijām. 2% Latvijas pilsoņu balsotu par kādu no vecākām, bet šobrīd Saeimā nepārstāvētām partijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl 14% Latvijas pilsoņu norādījuši, ka nepiedalītos Saeimas vēlēšanās.

Vairākums aptaujāto norādījuši, ka viņiem ir svarīgi piedalīties Saeimas vēlēšanās, bet 25% saka, ka pēc gada gaidāmās vēlēšanas viņiem nav būtiskas.

TOP komentāri

  • Uldis Millers
    0 0 0

    Uldis Millers

    Par šitiem vairs nav ko balsot novedusi tautu līdz iznīcībai un nekas labs nebūs gaidāms no šiem deģenerātiem būs tikai sliktāk seima vajag jaunus cilvēkus kas domā mūsdienīgi un reāli par tautu par izaugsmi par Latviju nevis tikai zagt,zagt un zagt cik var

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl