14% pilsoņu jau izlēmuši nepiedalīties gaidāmajās Saeimas vēlēšanās

1 komentārs

Nu jau mazāk nekā pēc gada – 6. oktobrī – notiks Saeimas vēlēšanas. Politiķi tām jau gatavojas, bet kādas domas ir iedzīvotājiem? Tās noskaidrotas jaunākajā aptaujā.

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu rīt, 36% Latvijas pilsoņu ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem balsotu par kādu no šobrīd Saeimā pārstāvētajām partijām. Katrs piektais izvēlētos kādu no jaunizveidotajām politiskajām partijām. 2% Latvijas pilsoņu balsotu par kādu no vecākām, bet šobrīd Saeimā nepārstāvētām partijām.

Vēl 14% Latvijas pilsoņu norādījuši, ka nepiedalītos Saeimas vēlēšanās.

Vairākums aptaujāto norādījuši, ka viņiem ir svarīgi piedalīties Saeimas vēlēšanās, bet 25% saka, ka pēc gada gaidāmās vēlēšanas viņiem nav būtiskas.

TOP komentāri

  • Uldis Millers
    0 0 0

    Uldis Millers

    Par šitiem vairs nav ko balsot novedusi tautu līdz iznīcībai un nekas labs nebūs gaidāms no šiem deģenerātiem būs tikai sliktāk seima vajag jaunus cilvēkus kas domā mūsdienīgi un reāli par tautu par izaugsmi par Latviju nevis tikai zagt,zagt un zagt cik var

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl