13 Rīgas skolās uzstādīs ugunsdrošības sistēmas

Komentāri

13 Rīgas skolās šovasar varētu uzstādīt jaunas ugunsdrošības sistēmas ar moderniem automātiskiem detektoriem un centrālo pulti, kas saņem no tiem signālu.

Šis jautājums aktualizēts pēc ugunsgrēka Rīgas Juglas vidusskolā rudenī, kad aizdegās 400 kvadrātmetru liela platība jumta konstrukcijās ugunsnedrošas plēves dēļ. Apmēram divās trešdaļās Rīgas skolu vienota un automātiska dūmu detektoru tīkla nav vispār, vai arī tas ir novecojis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oļegs Burovs, RD pārstāvis:

Prioritāri tās ir vecas ēkas ar koka pārsegumiem, kur tiešām ir varbūt paaugstināta bīstamība ugunsgrēkam, un skolas, kur faktiski dziesmu svētku laikā vairāk atrodas bērni, kas atbrauc no citām Latvijas pilsētām.

Signalizāciju uzstādīšana notiks vasarā remontdarbu laikā, kad skolēniem būs brīvlaiks. Citās Rīgas skolās modernus dūmu detektorus plānots uzstādīt 2017. un 2018.gadā.

Foto:

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl