32 komentāri

13% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalstītu pievienotās vērtības nodokļa celšanu par vienu procentpunktu, liecina TNS jaunākā aptauja.

Ceturtā daļa (24%) izvēlētos obligātās veselības apdrošināšanas ieviešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 49% aptaujāto neatbalstītu nevienu no šiem variantiem.

1% iedzīvotāju norādījuši, ka atbalstītu daļēju aizsardzības nozares finanšu līdzekļu novirzīšanu veselības nozarei. 5% iedzīvotāju, lai iegūtu papildu finansējumu veselības nozarei, atbalstītu vēl citus variantus.

TOP komentāri

 • Didzis Sedlenieks
  +36 +36 0

  Didzis Sedlenieks

  Es gan neatbalstu, jo zinu, ka visa nauda atkal nonāks milzīgās ierēdņu armijas rīklēs un veselības aprūbe kā bija dziļā bedrē tā paliks. Neticu nevienam viņu vārdam, jo pērn vienas nakts laikā viņi saviem drauģeļiem izšķērdēja 28 miljonus. Kāpēc gan lai es maksātu par kaut ko vairāk, lai viņi varētu tikpat dāsni šķiesties ar naudu?
 • Aigars Kalderauskis
  +14 +14 0

  Aigars Kalderauskis

  iespējams, ka 13% to var atļauties, bet precīzāk būtu teikt, ka 87% neatbalsta nodokļu palielināšanu
 • Andris Upminis
  +7 +7 0

  Andris Upminis

  neviens iedzīvotājiem neprasīs deputāti kā gribēs tā darīs, tauta viņiem pie vienas vietas, diemžēl

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl