11,5 miljonus vērtajā e-veselības sistēmā problēmas ar personvārdu un adrešu ievadīšanu

Komentāri

Ģimenes ārsts Andris Baumanis ir viens no tiem, kurš brīvprātīgi pieteicies izmēģināt e-veselības sistēmu. Viņa pirmie iespaidi ir negatīvi. Sistēma esot pārāk lēna, turklāt ir arī daudzas citas problēmas. Atgādināsim, ka e-veselības projekts izmaksājis 11,5 miljonus eiro.

Atklājies, ka e-veselības sistēmā nevar ievadīt tūkstošiem personvārdu un arī adreses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dakteris Baumanis uzskata, ka Veselības ministrijas pienākums būtu mācīt ģimenes ārstus darbam ar e-veselību, kā arī novērst nepilnības. Nebūšanas ap e-veselību nav vienīgās problēmas, kas satrauc ģimenes ārstus – arī zemais atalgojums, tāpēc dakteri ir noskaņoti protestiem.

Jau ziņojām, – neraugoties uz valdības lēmumu par deviņiem mēnešiem atlikt sistēmas e-veselība obligātu lietošanu, ģimenes ārsti joprojām ir gatavi rīkot protesta akcijas. Dakteri uzsvēra, ka nozarē arī bez e-veselības ir pietiekami daudz neatrisinātu problēmu, ieskaitot zemās algas. Protesti varētu notikt nākamgad, iespējams arī ģimenes ārstu streiks.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl