11,5 miljonus vērtajā e-veselības sistēmā problēmas ar personvārdu un adrešu ievadīšanu

Komentāri

Ģimenes ārsts Andris Baumanis ir viens no tiem, kurš brīvprātīgi pieteicies izmēģināt e-veselības sistēmu. Viņa pirmie iespaidi ir negatīvi. Sistēma esot pārāk lēna, turklāt ir arī daudzas citas problēmas. Atgādināsim, ka e-veselības projekts izmaksājis 11,5 miljonus eiro.

Atklājies, ka e-veselības sistēmā nevar ievadīt tūkstošiem personvārdu un arī adreses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dakteris Baumanis uzskata, ka Veselības ministrijas pienākums būtu mācīt ģimenes ārstus darbam ar e-veselību, kā arī novērst nepilnības. Nebūšanas ap e-veselību nav vienīgās problēmas, kas satrauc ģimenes ārstus – arī zemais atalgojums, tāpēc dakteri ir noskaņoti protestiem.

Jau ziņojām, – neraugoties uz valdības lēmumu par deviņiem mēnešiem atlikt sistēmas e-veselība obligātu lietošanu, ģimenes ārsti joprojām ir gatavi rīkot protesta akcijas. Dakteri uzsvēra, ka nozarē arī bez e-veselības ir pietiekami daudz neatrisinātu problēmu, ieskaitot zemās algas. Protesti varētu notikt nākamgad, iespējams arī ģimenes ārstu streiks.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl