11,5 miljonus vērtajā e-veselības sistēmā problēmas ar personvārdu un adrešu ievadīšanu

Komentāri

Ģimenes ārsts Andris Baumanis ir viens no tiem, kurš brīvprātīgi pieteicies izmēģināt e-veselības sistēmu. Viņa pirmie iespaidi ir negatīvi. Sistēma esot pārāk lēna, turklāt ir arī daudzas citas problēmas. Atgādināsim, ka e-veselības projekts izmaksājis 11,5 miljonus eiro.

Atklājies, ka e-veselības sistēmā nevar ievadīt tūkstošiem personvārdu un arī adreses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dakteris Baumanis uzskata, ka Veselības ministrijas pienākums būtu mācīt ģimenes ārstus darbam ar e-veselību, kā arī novērst nepilnības. Nebūšanas ap e-veselību nav vienīgās problēmas, kas satrauc ģimenes ārstus – arī zemais atalgojums, tāpēc dakteri ir noskaņoti protestiem.

Jau ziņojām, – neraugoties uz valdības lēmumu par deviņiem mēnešiem atlikt sistēmas e-veselība obligātu lietošanu, ģimenes ārsti joprojām ir gatavi rīkot protesta akcijas. Dakteri uzsvēra, ka nozarē arī bez e-veselības ir pietiekami daudz neatrisinātu problēmu, ieskaitot zemās algas. Protesti varētu notikt nākamgad, iespējams arī ģimenes ārstu streiks.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl