2 komentāri

Kopš karadarbības sākuma – 2014. gadā – Ukrainas austrumos dzīvību zaudējuši vairāk nekā 10 tūkstoši cilvēku. Karadarbība izpostījusi dzīves vairākiem simtiem tūkstošiem cilvēku, tostarp bērniem, kuri zaudējuši savus vecākus. Daži no viņiem šonedēļ viesojās Latvijā.

Katra bērna stāsts ir traģisks, un piedzīvotais draud atstāt neizdzēšamas rētas uz visu atlikušo dzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Valentīna Zubkova, 11 gadu

Mans tētis nomira 2015. gada 20. janvārī, kad uzspridzināja Doņeckas lidostu. Viņš nomira, un mēs viņu meklējām simts dienas. Man ir maza māsiņa, viņai tad bija tikai gadiņš.

Tā ir rēta manā dzīvē, kas paliks uz visu dzīvi, to neizārstēs neviens un nekas. Mums ir ļoti nepatīkama valsts.

Ukrainas bērni četras dienas piedalījās sportiskās aktivitātēs un devās dažādās ekskursijās kopā ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku instruktoriem un jaunsargiem. Mūsu valsti viņi raksturo kā skaistu zemi, kurā dzīvo ļoti draudzīgi un atsaucīgi cilvēki.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

  • Liekulības tirgus!
    0 0 0

    Liekulības tirgus!

    Tā nav propoganda,tas ir morāles un ētikas trūkums jeb citiem vārdiem egocentrisms,kur neētiska rīcība cenšas sasniegt apšaubāmus mērķus.žēl bērnu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl