Komentāri

Salacgrīvas pludmalē, kuras labiekārtošanā piedalījusies gan Latvija, gan Igaunija, turklāt piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, tualetes grimst mēslos un ir izdemolētas.

Iespējams, problēma slēpjas tajā, ka tās netiek pienācīgi apkopotas un pieskatītas – pludmalē esošajām ēkām nesen ir mainījies apsaimniekotājs. No pludmales netālu dzīvojoši Maruta stāsta, ka vēl pērnvasar tualetes bijušas tīras un sakoptas., taču tagad situāciju tajās raksturo kā ”drausmīgu”. Savukārt pludmales glābšanas stacijā aculiecinieki cilvēku klātbūtni novērojuši vien piektdienās un sestdienās, taču nav pārliecības, ka tur esošie cilvēki ir glābšanas dienesta darbinieki. Tikmēr Salacgrīvas novada domes izpilddirektors Kaspars Ķemers norādīja, ka “pagaidām varētu teikt – nekādu īpašu gadījumu nav bijis, ka būtu jādomā par sadarbības pārtraukšanu”. Vairāk uzziniet ”Bez Tabu” sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl