Komentāri

Bojātu elektrības vadu izraisītā ugunsgrēkā Liepājā miruši divi bērni. Viņi bija atstāti pieskatīšanai vecmāmiņai, kura no mājām izgāja uz aptuveni pusstundu, un šajā laikā notika traģēdija – uguns izplatījās nelielā platībā, bet bērni nosmaka. Ugunsdzēsēji aicina iedzīvotājus izglītot savus bērnus, lai nelaimes gadījumā viņi rīkotos racionāli.

Vakar piecos pēcpusdienā Liepājas ugunsdzēsēji saņēma zvanu no satrauktiem daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem. Viņi pamanīja, ka no kāda dzīvokļa deviņstāvu ēkā, Mežu ielā, nāk dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņiem bija šā dzīvokļa atslēga, divi vīrieši iekļuva miteklī, tomēr bija jau par vēlu – viņi iznesa no piedūmotā dzīvokļa divus bērnus bez dzīvības pazīmēm.

Foto

9 līdz 10 gadus vecu zēnu un apmēram sešus mēnešus vecu meiteni. Bērni dzīvojuši kopā ar vecmāmiņu, kura liktenīgajā dienā dzīvokli bija pametusi vien uz pusstundu, un notika nelaime.

Izrādījās, ka dzīvoklī 3 kvadrātmetru platībā bija dedzis dīvāns, dekoratīvā eglīte un televizora galds. Brīdī, kad ugunsdzēsēji glābēji iekļuva dzīvoklī, tajā bija spēcīgs sadūmojums un atklātas degšanas vairs nebija, jo viss dzīvoklī esošais skābeklis jau bija izdedzis.

Lai šādas traģēdijas vairs neatkārtotos, glābēji aicina vecākus rūpīgi pārrunāt ar bērniem iespējamo rīcību ugunsgrēka laikā, ja mājās nav pieaugušo.

Pats svarīgākais gan ir neatstāt tik mazus bērnus vienus pašus, akcentē glābēji.

Video

Lasi vēl