Rudzītis: Par vardarbību cilvēki izvairās runāt

Komentāri

LNT raidījumā Dombura studija skandalozais psihoterapeits Viesturs Rudzītis norādīja, ka vardarbība ir tēma, par kuru cilvēki izvairās runāt. ”Grūtāk ir cilvēkam, kuram ienākumi ir tādi kādi ir, ir tādi, kas nevar atļauties psihoterapeitu, nav ar ko izrunāt,” atzina psihoterapeits.

Uz jautājumu, vai viņš kādreiz ir sitis sievu, Rudzītis atbildēja noraidoši, akcentējot, ka viņa raksta mērķis bijis izprovocēt sabiedrību, lai par to sāktu runāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau ziņoja, ka vismaz katra trešā jeb 40% sieviešu Latvijā ir cietušas no fiziskas vai seksuālas vardarbības. Latvijā katru dienu no partnera vai dzīvesbiedra vardarbības ģimenē cieš vismaz 115 sievietes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl