Komentāri

Realizējot “Rail Baltica” projektu, to pagarināt var ikviena vilcināšanās, tai skaitā arī speciālistu trūkums – tā “900 sekundēm” norādīja “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.

Beidzot arī Lietuva ratificējusi līgumu par “Rail Baltica” būvi – Rubesa vērš uzmanību, ka tas ir signāls visām iesaistītajām pusēm, ka Baltijas valstis patiešām vēlas izbūvēt infrastruktūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda “RB Rail” valdes priekšsēdētāja, “Rail Baltica” projektu var pagarināt ikviena vilcināšanās, tostarp arī speciālistu trūkums. “Tik vienkārša lieta kā pārtulkot visus materiālus angļu valodā – tas maksā naudu un paņem laiku. Turklāt Baltijā nav nemaz tik daudz speciālistu, kas prot atbilstoši tulkot šādus apjomus,” viņa ilustrē situāciju.

Tiek paredzēts, ka Rīgā atradīsies viens no projekta lielākajiem loģistikas centriem, tāpēc būs ārkārtīgi svarīgi sakārtot jautājumus saistībā ar galvaspilsētu, skaidro Rubesa. Viņa gan atzīst, ka priekšā vēl garas un daudzas diskusijas par to kāda būs Rīga pēc “Rail Baltica”, tomēr uzsvēra, ka Latvijas galvaspilsētai tā ir liela iespēja.

Intervija ar Baibu Rubesu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl