Komentāri

Realizējot “Rail Baltica” projektu, to pagarināt var ikviena vilcināšanās, tai skaitā arī speciālistu trūkums – tā “900 sekundēm” norādīja “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.

Beidzot arī Lietuva ratificējusi līgumu par “Rail Baltica” būvi – Rubesa vērš uzmanību, ka tas ir signāls visām iesaistītajām pusēm, ka Baltijas valstis patiešām vēlas izbūvēt infrastruktūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda “RB Rail” valdes priekšsēdētāja, “Rail Baltica” projektu var pagarināt ikviena vilcināšanās, tostarp arī speciālistu trūkums. “Tik vienkārša lieta kā pārtulkot visus materiālus angļu valodā – tas maksā naudu un paņem laiku. Turklāt Baltijā nav nemaz tik daudz speciālistu, kas prot atbilstoši tulkot šādus apjomus,” viņa ilustrē situāciju.

Tiek paredzēts, ka Rīgā atradīsies viens no projekta lielākajiem loģistikas centriem, tāpēc būs ārkārtīgi svarīgi sakārtot jautājumus saistībā ar galvaspilsētu, skaidro Rubesa. Viņa gan atzīst, ka priekšā vēl garas un daudzas diskusijas par to kāda būs Rīga pēc “Rail Baltica”, tomēr uzsvēra, ka Latvijas galvaspilsētai tā ir liela iespēja.

Intervija ar Baibu Rubesu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl