RSU Ētikas komisija vērtē profesores rīcību, publicējot prorektora Baha čekas aģenta kartīti

Nesenā “čekas maisu” atvēršana radījusi pamatīgas domstarpības Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) iekšienē. Universitātes Ētikas komisijai nākas izšķirt strīdu, vai kāda profesore rīkojusies korekti, sociālajos tīklos publicējot RSU prorektora kartīti no VDK arhīva. Prorektors nenoliedz, ka kartīte ir īsta, taču apgalvo, ka ziņotājs viņš nav bijis.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • S

  S

  To jau vajadzēja saprast, ka plika kartīšu publicēšana radīs šādas raganu medibas.Tai komisijai bija pietiekoši daudz laika, lai tos cilvēkus iztaujātu un noskaidrotu, kas ir un kas nav, bet viņi tur tirgojās ar Maizīti, ministriem, LU, tērēja laiku un naudu, beigās vēl izrādās, ka kaut kas vispār pazudis, nemaz nevajag Maskavas garo roku, mums ir pašiem savas.
 • bfas

  bfas

  Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
 • x
 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  Stingrs un kārtīgs cilvēks ,vai zog ,nezinu,ko nevar teikt par botuksēto sievišķi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!