RS darbiniekam par seksuāliem noziegumiem pret 20 meitenēm piespriež 17 gadus cietumā

1 komentārs

Bijušajam Rīgas satiksmes (RD) darbiniekam, kurš apsūdzēts 42 seksuālos noziegumos pret 20 meitenēm, piespriesti 17 gadi cietumā, vēsta TV3 Ziņas.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirmdien, 14. decembrī, viņam piemēroja arī mantas konfiskāciju un probācijas uzraudzību uz trim gadiem.

Tiek ziņots, ka vīrietis laikā no 2009. līdz 2013. gadam, izmantojot internetu un publiski pieejamos sociālos tīklus ar tajos paša izveidotiem profiliem, sāka saraksti ar svešām mazgadīgām meitenēm, izmantojot kādu viņu draugu profila informāciju.

Sarakstē apsūdzētais vīrietis uzdeva jautājumus par seksuālām tēmām, aicināja meitenes atkailināties interneta kameru priekšā, kā arī mudināja izmēģināt seksuālas darbības un stāties dzimumattiecībās, satiekoties klātienē.

Vairākkārt apsūdzētajam izdevās sarunāt tikšanos, kā arī, tiekoties savā dzīvesvietā, veikt seksuāla rakstura darbības ar cietušajām. Kopumā no šā vīrieša noziedzīgajām darbībām par cietušām atzītas 20 meitenes, kuras noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī bija mazgadīgas. Apsūdzētajam inkriminēti 42 noziedzīgi nodarījumi.

Vairāk uzzini TV3 Ziņās šovakar plkst. 19.00!

Video

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Lai kadas būtu antipātijas pret RD, nav korekti visu laiku izcelt, ka RS darbinieks, pie tam vēl bijušais.Vai tad pie stūres veica noziegumus?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl