RPIVA studenti protestē pie valdības ēkas un pieprasa Šadurska demisiju! Skaties FOTO

Komentāri

Šodien pie Ministru kabineta piketā pulcējās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti un darbinieki. Viņi pieprasa izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisiju.

Šis jau ir trešais akadēmijas pārstāvju pikets pret ieceri likvidēt izglītības iestādi. Janvārī jau tika rīkots protesta gājiens no Saeimas uz Izglītības un zinātnes ministriju, bet februāra sākumā alejā iepretim valdības ēkai protestēja ap 50 akadēmijas topošo deju un ritmikas skolotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākotnēji gan neoficiāli tika norādīts, ka šodien jautājumu par RPIVA likvidēšanu, pievienojot Latvijas Universitātei (LU), varētu skatīt Ministru kabinets, tomēr, gaidot LU Senāta lēmumu, lemšana pārcelta, visticamāk, uz nākamo nedēļu.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl