RPIVA studenti protestē pie valdības ēkas un pieprasa Šadurska demisiju! Skaties FOTO

Komentāri

Šodien pie Ministru kabineta piketā pulcējās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti un darbinieki. Viņi pieprasa izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisiju.

Šis jau ir trešais akadēmijas pārstāvju pikets pret ieceri likvidēt izglītības iestādi. Janvārī jau tika rīkots protesta gājiens no Saeimas uz Izglītības un zinātnes ministriju, bet februāra sākumā alejā iepretim valdības ēkai protestēja ap 50 akadēmijas topošo deju un ritmikas skolotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākotnēji gan neoficiāli tika norādīts, ka šodien jautājumu par RPIVA likvidēšanu, pievienojot Latvijas Universitātei (LU), varētu skatīt Ministru kabinets, tomēr, gaidot LU Senāta lēmumu, lemšana pārcelta, visticamāk, uz nākamo nedēļu.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl