Komentāri

Atvieglot termiņuzturēšanās atļauju iegūšanu pret nekustamā īpašuma iegādi ārpus Pierīgas – šāds priekšlikums, lemjot par grozījumiem Imigrācijas likumā, nonācis uz Saeimas atbildīgās komisijas galda. Šodien par to viedokli pauda valdība, kur asus iebildumus izteica Nacionālā apvienība (NA). 

Pašlaik, lai iegūtu termiņuzturēšanās atļauju Latvijā, jāiegādājas īpašums 250 000 eiro apmērā, šo kārtību kaut nedaudz, tomēr atvieglot paredz viens no priekšlikumiem – grozījumiem Imigrācijas likumā.

Priekšlikuma būtība ir ļaut ārpus Pierīgas uzturēšanās atļaujas iegūšanai iegādāties nevis kā patlaban vienu, bet divus īpašumus 250 000 eiro vērtībā. Valdībai šodien savs viedoklis par šādu priekšlikumu bija jāsniedz atbildes vēstulē Saeimas atbildīgajai komisijai. Pret iestājās Nacionālās apvienības ministri.

Priekšlikums varētu būtiski ietekmēt mājokļu cenu pieaugumu un padarīt tos vietējiem pircējiem nepieejamus, bažījās Nacionālā apvienība.

Tikmēr priekšlikuma autori uzskata, ka priekšlikuma atbalstīšana varētu kaut nedaudz atdzīvināt jau tā iesīkstējušo nekustamā īpašuma tirgu, īstermiņā pat par 30%. Arī Iekšlietu ministrija no drošības viedokļa riskus priekšlikumā nesaskata.

Valdība atbildes vēstulē Saeimai dod zaļo gaismu šādam priekšlikumam, tomēr gala vārds par to būs jāsaka parlamentam.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl