Ropažu skolā regulāri piekauj bērnus, bet pedagogi stāsta, ka problēmas ir ģimenē

3 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no divām māmiņām, kuras saskārušās ar problēmām Ropažu vidusskolā. ”Mums bija visādas problēmas, mēs gājām pie skolas psihologa, mums teica, ka mums ir problēma ģimenē, mēs aizgājām uz citu skolu, bet tur mums skaidri pateica, ka mūsu ģimenē viss ir kārtībā,” stāsta bijušā Ropažu skolas audzēkņa mamma.

Šis nebūt nav vienīgais gadījums, kad Ropažu skolas audzēkņiem ir problēmas mācību iestādē. Vēl kāda māmiņa Bez Tabu atklāja, ka viņu bērnam ir bijis bail apmeklēt šo pašu mācību iestādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no Ropažu skolas audzēkņiem par piedzīvoto skolā sācis stāstīt vien gadu pēc tam, kad pametis mācību iestādi.

Izrādās, skolā bērni cits citu fiziski iespaido, bet skolotāji par to neliekas ne zinis.

”Vakarā viņš taisās iet uz skolu, sakrāmē somu. Tikko no rīta viņu aizvedam uz skolu, viņu no mašīnas nevar dabūt ārā. Viņam ir panika, viņš nevar ieiet skolā, ir bail, mūk projām. Tad mēs iegūlāmies slimnīcā, jo sociālais pedagogs teica, ka bērnam var būt noslieces uz pašnāvību, šizofrēniskas tieksmes. Slimnīcā ar viņu strādāja psihologs un atklājās, ka skolā par viņu ņirgājās jau no trešās klases,” stāsta anonīma zēna mamma.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • Agnese
  0 0 0

  Agnese

  Man arī ģimenē viss ir kārtībā, man vecāki nav šķirti.. Tur ir neattīstīa vērtību latiņa! Ticiet sev, varu novēlēt..
 • Agnese
  0 0 0

  Agnese

  Es varu tikai piekrist rakstam, ka skolotājiem ir niecīgs pedagoģijas ētikas līmenis, es pat teiktu zem katras kritikas! Un es noteikti sekošu līdzi notiekošajam, lai kādreiz būtu iespēja izteikties, paužot savu "izglītības" pieredzi šajā lauku ciematā, kas saucas Ropažu vidusskola. Veiksmi katram iziet cauri pazemojumiem, tiekot pie savas darbības jomas!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl