3 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu komanda saņēmusi ziņu no divām māmiņām, kuras saskārušās ar problēmām Ropažu vidusskolā. ”Mums bija visādas problēmas, mēs gājām pie skolas psihologa, mums teica, ka mums ir problēma ģimenē, mēs aizgājām uz citu skolu, bet tur mums skaidri pateica, ka mūsu ģimenē viss ir kārtībā,” stāsta bijušā Ropažu skolas audzēkņa mamma.

Šis nebūt nav vienīgais gadījums, kad Ropažu skolas audzēkņiem ir problēmas mācību iestādē. Vēl kāda māmiņa Bez Tabu atklāja, ka viņu bērnam ir bijis bail apmeklēt šo pašu mācību iestādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no Ropažu skolas audzēkņiem par piedzīvoto skolā sācis stāstīt vien gadu pēc tam, kad pametis mācību iestādi.

Izrādās, skolā bērni cits citu fiziski iespaido, bet skolotāji par to neliekas ne zinis.

”Vakarā viņš taisās iet uz skolu, sakrāmē somu. Tikko no rīta viņu aizvedam uz skolu, viņu no mašīnas nevar dabūt ārā. Viņam ir panika, viņš nevar ieiet skolā, ir bail, mūk projām. Tad mēs iegūlāmies slimnīcā, jo sociālais pedagogs teica, ka bērnam var būt noslieces uz pašnāvību, šizofrēniskas tieksmes. Slimnīcā ar viņu strādāja psihologs un atklājās, ka skolā par viņu ņirgājās jau no trešās klases,” stāsta anonīma zēna mamma.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • Agnese
  0 0 0

  Agnese

  Man arī ģimenē viss ir kārtībā, man vecāki nav šķirti.. Tur ir neattīstīa vērtību latiņa! Ticiet sev, varu novēlēt..
 • Agnese
  0 0 0

  Agnese

  Es varu tikai piekrist rakstam, ka skolotājiem ir niecīgs pedagoģijas ētikas līmenis, es pat teiktu zem katras kritikas! Un es noteikti sekošu līdzi notiekošajam, lai kādreiz būtu iespēja izteikties, paužot savu "izglītības" pieredzi šajā lauku ciematā, kas saucas Ropažu vidusskola. Veiksmi katram iziet cauri pazemojumiem, tiekot pie savas darbības jomas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl