“Rokas nost no mūsu mājām” – pie Rīgas domes pieprasa NĪN atcelšanu

1 komentārs
“Rokas nost no mūsu mājām” – pie Rīgas domes pieprasa NĪN atcelšanu
Foto: Jānis Eglītis

Iniciatīvas “Par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam īpašumam” atbalstītāji šodien pulcējās pie Rīgas domes. Uz tautas sapulci sanākuši aptuveni 50 cilvēku.

Cilvēki rokās tur plakātus “Rokas nost no mūsu mājām”, “Atcelt NĪN vienīgajam īpašumam!”, “Nekavējoties pārtraukt mūsu īpašumu konfiscēšanu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumā piedalās arī partiju pārstāvji, kuri kandidē uz Rīgas domi. Organizatori norādīja, ka NĪN vienīgajam mājoklim netiek piemērots kaimiņvalstīs, kā arī daudzās Eiropas Savienības (ES) valstīs, piemēram, Dānijā, Beļģijā, Maltā, Slovākijā, Itālijā un Grieķijā. Rīgas mērs pie protestētājiem neiznāca.

Mītiņa organizatore norāda, ka Rīgas dome, paredzot gaidāmo NĪN kāpumu, saistošajos noteikumos iestrādājusi 90% NĪN atlaidi privatizētajiem rīdzinieku īpašumiem, tā pretstatot iedzīvotājus. Tā esot atklāta vēršanās pret represēto rīdzinieku pēcnācējiem un kārtīgi strādājošiem rīdziniekiem, kuri sakrājuši naudu un iegādājušies īpašumus – dzīvokļus un mājas Rīgā.

Mītiņa organizatori pieprasa Rīgas domes vadībai atcelt NĪN par vienīgo nekustamo īpašumu.

Foto

TOP komentāri

 • Anna
  +1 +1 0

  Anna

  /Rīgas mērs pie protestētājiem neiznāca.
  Mītiņa organizatore norāda, ka Rīgas dome, paredzot gaidāmo NĪN kāpumu, saistošajos noteikumos iestrādājusi 90% NĪN atlaidi privatizētajiem rīdzinieku īpašumiem, tā pretstatot iedzīvotājus. Tā esot atklāta vēršanās pret represēto rīdzinieku pēcnācējiem /
  Tajā saskatāms neslēpts genocīds un vēlēšanās sanaidot Rīgas iedzīvotājus. Arī uz viņam sociālajos tīklos adresētajiem rakstveida "neērtiem jautājumiem" viņš neatbild. Tā ir strausa politika, cienītais!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl