Robežsargi konstatējuši divus Lietuvas un vienu Pakistānas pilsoni ar viltotiem Covid-19 testiem

0 Komentāru
Robežsargi konstatējuši divus Lietuvas un vienu Pakistānas pilsoni ar viltotiem Covid-19 testiem
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Latvijā 18. maijā konstatēti divi Lietuvas un viens Pakistānas pilsonis ar viltotiem Covid-19 testiem, informē Valsts robežsardze.

Daugavpils novadā konstatēts viens Lietuvas pilsonis, kā arī Jelgavas novadā konstatēts vēl viens Lietuvas pilsonis ar viltotiem Covid-19 testiem.

Abas personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Savukārt lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēts viens Pakistānas pilsonis, kurš robežsargiem uzrādīja viltotu Spānijas pilsoņa identifikācijas karti, kā arī viltotu Covid-19 testu.

Pret personu sākta administratīvā lietvedība attiecībā par viltota Covid-19 testa izmantošanu, savukārt par viltota dokumenta izmantošanu un savas identitātes slēpšanu pret personu sākts kriminālprocess.

Persona ievietota Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas vietā.

LETA jau rakstīja, ka aprīļa sākumā Latvijas robežsargi kopš ārkārtējās situācijas ieviešanas pirmo reizi ārvalstniekiem konstatējuši viltotus Covid-19 testa rezultātus.

Kopumā robežsargi līdz šim konstatējuši vairāk nekā 90 personu, kas uzrādīja viltotus vai tādus Covid-19 testus, kas neatbilst Valsts robežsardzes rīcībā esošajiem paraugiem.

0 Komentāru