Rīt oficiāli sākas deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana

Komentāri

Kamēr daļa cilvēku gatavosies Lieldienām, citi, iespējams, gatavosies jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. Rīt oficiāli sākas deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana.

Sarakstus varēs iesniegt līdz 24. aprīlim. Lai gan pirmajās četrās dienās iekrīt Lieldienu brīvdienas, daļa vēlēšanu komisiju, piemēram, Rīgā un Liepājā, sarakstus pieņems jau rīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt citas plāno durvis deputātu vietu tīkotājiem vērt tikai pēc svētkiem. Minimālais kandidātu skaits, ko drīkst iekļaut sarakstā, ir viens, bet maksimālais – par trīs vairāk nekā paredzēts ievēlēt attiecīgajā domē.

Pirms četriem gadiem septiņos novados sarakstu iesniegšanas termiņš tika pagarināts, jo tur noteiktajā laikā bija iesniegts tikai viens saraksts.

Baltinavas, Nīcas, Pāvilostas, Rūjienas, Salacgrīvas un Skrundas novados papildu atvēlētajā laikā tika iesniegts vēl viens saraksts, bet pašvaldību vēlēšanās Naukšēni kļuva par vienīgo novadu, kura tā arī palika tikai viens saraksts.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl