Rīt oficiāli sākas deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana

Komentāri

Kamēr daļa cilvēku gatavosies Lieldienām, citi, iespējams, gatavosies jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām. Rīt oficiāli sākas deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana.

Sarakstus varēs iesniegt līdz 24. aprīlim. Lai gan pirmajās četrās dienās iekrīt Lieldienu brīvdienas, daļa vēlēšanu komisiju, piemēram, Rīgā un Liepājā, sarakstus pieņems jau rīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt citas plāno durvis deputātu vietu tīkotājiem vērt tikai pēc svētkiem. Minimālais kandidātu skaits, ko drīkst iekļaut sarakstā, ir viens, bet maksimālais – par trīs vairāk nekā paredzēts ievēlēt attiecīgajā domē.

Pirms četriem gadiem septiņos novados sarakstu iesniegšanas termiņš tika pagarināts, jo tur noteiktajā laikā bija iesniegts tikai viens saraksts.

Baltinavas, Nīcas, Pāvilostas, Rūjienas, Salacgrīvas un Skrundas novados papildu atvēlētajā laikā tika iesniegts vēl viens saraksts, bet pašvaldību vēlēšanās Naukšēni kļuva par vienīgo novadu, kura tā arī palika tikai viens saraksts.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl