1 komentārs

Arī Latvija rūpīgi seko notikumu attīstībai Spānijā un Katalonijā.

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, komentējot Katalonijas neatkarības referendumu, norāda, ka situācija Spānijā šobrīd ir satraucoša un konstatētie vardarbības gadījumi noteikti nav veids, kā to atrisināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rinkēvičs uzskata, ka svētdien notikušais referendums neatbilst Spānijas konstitūcijai, bet vienīgais risinājums ir abām pusēm atgriezties pie dialoga gan politiskā, gan konstitucionālā procesā.

Turklāt, viņaprāt, Spānija neatzīs šī referenduma rezultātus.

Edgars Rinkēvičs
ārlietu ministrs, “Vienotība”

Neapšaubāmi vardarbība nav politiskā dialoga metode un ļoti gribētos cerēt, ka tagad dažu dienu laikā abas puses mēģinās meklēt politisku dialogu nevis tālāk eskalēt šo situāciju. Diemžēl šobrīd mums tā situācija ir vēl vairāk saasinājusies un es nedomāju, ka Spānija šobrīd pēc Konstitucionālās tiesas sprieduma, gan pēc parlamenta debatēm, varētu piekrist Katalonijas neatkarībai kā tādai, es stipri šaubos, ka tā varētu būt.

Ārlietu ministrs aicina neaizmirst, ka Spānija ir gan NATO, gan Eiropas Savienības dalībvalsts un arī Latvijai ir savas intereses, lai šī valsts būtu spēcīga – gan drošības, gan arī Eiropas Savienības kontekstā.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Diplomātija dažreiz ir vienlīdzīga ar gļēvulību un divkosīgu locīšanos,ļoti tipiska daudziem mūsu politiķiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl