Komentāri

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ieceļošanas aizliegumu piemēros Krievijas pilsoņiem, kas vēlas ierasties Latvijā uz ”Jauno Vilni” un ”vairāk nodarbojas nevis ar mākslu, bet ar politiku”, tā ministrs skaidroja telefonsarunā LNT raidījumā ”900 sekundes”.

E. Rinkēvičs apstiprināja, ka ”melnajā sarakstā” varētu tikt iekļautas trīs vai četras personas.

Personām, kas jau būs ieradušās Latvijā, tiks lūgts vairāk nekā 70 stundu laikā valsti pamest, norādīja ministrs.

Aizvadītajās brīvdienās E. Rinkevičs savā mikroblogošanas vietnes ”Twitter” kontā pavēstīja, ka vairākiem Krievijas pilsoņiem tiks liegta iebraukšana Latvijā.

Aizvadītās nedēļas ceturtdienā virs Doņeckas, kuru kopš aprīļa sagrābuši prokrieviskie separātisti, tika notriekta lidsabiedrības ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna, kurā atradās 298 cilvēki, lielākoties Eiropas Savienības pilsoņi. Zināms, ka lidmašīnā neatradās neviens Latvijas pilsonis. Aviokompānijas ”Malaysia Airlines” gaisa kuģis devās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru. Lielākā daļa pasažieru bija nīderlandieši. Bojā gājušo atpazīšana joprojām turpinās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl