Rinkēvičs: Latvija varētu sūtīt virsniekus uz Mali vai CĀR

Komentāri

Mēs un citas Eiropas Savienības (ES) valstis esam saņēmušas no Francijas lūgumu pēc palīdzības. Runa ir par iespējamo Francijas karavīru aizstāšanu ES vadītajās misijās Āfrikā. Runa ir arī par speciālistu sūtīšanu, bet tas šobrīd ir jāvērtē Aizsardzības ministrijai, tā LNT raidījumā 900 sekundes atzina ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Viņš piebilda, ka šobrīd nav runa par dalību militārās operācijās Sīrijā. ”Tādu spēju mums nav,” piebilda ārlietu ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rinkēvičs arī norādīja, ka Latvijas drošības situācija nav mainījusies.

Jau vēstīts, ka Latvija ir saņēmusi oficiālu Francijas lūgumu pēc palīdzības saskaņā ar Lisabonas 42. pantu, un patlaban notiek izvērtējums par to, ko mūsu valsts varētu darīt.

Lisabonas 42. pants, kas paredz, ka gadījumā, ja vienai valstij ir uzbrukts, tad visām valstīm ir jāsniedz palīdzība.

Interviju no šā rīta raidījuma skaties šeit!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl