Rinkēvičs: Ar Turciju saistītās problēmas var risināt tikai diplomātiskā un politiskā ceļā

Samilzušās problēmas saistībā ar Turcijas pēdējā laika rīcību izgaismo starptautiskās sabiedrības vājumu, taču nav citu instrumentu, kā šos jautājumus risināt, kā tikai diplomātiskie un politiskie, intervijā “900 sekundēs” sacīja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • HA

    HA

    "Ar Turciju saistītās problēmas" lieliski demonstrē kāds fufelis patiesībā ir NATO!
  • S

    S

    Jebkurš karš ir noziegums, vienalga, kādas idejas dēļ,vai tā ir ticība, vai rase, vai teritorija, kas kādam iepatikusies.Domāju, ka pasaulē lielu ļaunumu 20.gs. ir izdarījušas tās valstis, kuras atstāja/bija spiestas atstāt savas kolonijas un pameta-bijušos vergus, bez izglītības, bez līdzekļiem, lai peras, kā prot.Un nevar tagad savus uzskatus un savu demokrātiju mehāniski pārlikt citās tradicijās un uzskatos, lai iegūtu citu zemju bagātības.Savu artavu šodien izmet arī Eiropas tūristi, kuri ierodas šajās zemēs un demonstrē savu turību, dodami vietējiem cerības, ka Eiropa ir pārticības vieta un paradīze.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!