Rindu skandāls! Belēvičs atkāpies no amata; Kučinskis viņa demisiju pieņēmis

0 Komentāru
Rindu skandāls! Belēvičs atkāpies no amata; Kučinskis viņa demisiju pieņēmis
FOTO: LETA

Guntis Belēvičs šodien 11.00 sasaucis preses konferenci, kurā pēc TV3 Ziņu rīcībā esošās informācijas paziņos par savu demisiju.

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS) šodien Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS) iesniedzis demisijas rakstu.

Kučinskis viņa demisiju ir pieņēmis, šodien žurnālistiem apstiprināja pats premjers.

Ministru prezidents pavēstīja, ka Belēvičs ir melojis viņam saistībā ar “rindu lietu”. Kučinskis pauda nosodījumu Belēviča melošanai, tomēr piebilda, ka nu jau demisionējušais ministrs viņam skaidrojis, ka “kaut kur ticis ierauts”. Premjers sacīja, ka šajā gadījumā bija jāizrāda vīrišķība un jāatzīst izdarītais.

TV3 Ziņas jau vēstīja, ka veselības ministrs Guntis Belēvičs iekļuva skandālā. Latvijas Avīzes publikācijā viņam tika pārmesta ārpus kārtas apkalpošana Latvijas Onkoloģijas centrā.

Premjerministrs Māris Kučinskis lūdzis KNAB steidzami pārbaudīt, kas īsti noticis. Pats Belēvičs atkārto, ka tas viss ir meli un no amata atkāpties negrasās. Premjerministrs Māris Kučinskis ar savu partijas biedru Belēviču tikās agri no rīta. Pēc stundu garas sarunas nekādu asu paziņojumu vai lēmumu nebija. Ierasti rāmajā garā Kučinskis atbildību par Belēviča iespējamajiem pārkāpumiem, apejot rindu Onkoloģijas centrā, nodeva KNAB izvērtēšanā.

0 Komentāru