Rimi pircējus pārsteidz jauns eko produkts ar interesantu etiķeti

16 komentāri
Rimi pircējus pārsteidz jauns eko produkts ar interesantu etiķeti
Foto: Facebook

Tirdzniecības centra Spice Rimi parādījies kāds līdz šim tur neredzēts produkts – Zemestauku sula. Tas veikala apmeklētājus pārsteidzis ar savu interesanto etiķeti.

“Etiķetes dēļ ārzemniekiem varētu būt uz izķeršanu,” vēsta kāds ieraksts Facebook.

Tiesa gan, kā noskaidroja Skaties.lv, Zemestauku sula un biezsula nav nekāds jaunums – to Latvijā tirgo vairāki uzņēmumi, bet medicīnā izmanto jau vairākus tūkstošus gadu. Zemestauki ir sēne, kuru jau pirms 2-3 tūkstošiem gadu Ķīnā izmantoja audzēju ārstēšanā. Zemestauki satur fitoestrogēnus – vielas, kas cilvēka organismā aizvieto hormonus.

“Zemestauku sula ir veselības stiprināšanas produkts, kas pieejams tikai Rimi Klēts sortimentā, un to pircējiem piedāvājam kopš pērnā gada novembra. To piegādā ražotājs SIA Sipro,” portālam Skaties.lv pauda Rimi pārstāve Inga Bite.

Foto:

Foto: Facebook

Foto: Facebook

Tāpat zemestauku preparātus izmanto arī “sieviešu slimību” – miomu, mastopātijas, olnīcu cistu ārstniecībā. Ar tiem ārstē nieres, gastrītu, kuņģa čūlu, tromboflebītus, ādas sēnīšu saslimšanas.
Zemestauki šķidrina asinis, tā pasargājot no sirds un asinsvadu saslimšanām, un, protams, sevišķi populāri tie ir audzēju ārstēšanā.

Zemestauku sula satur polisaharīdus, fermentus, steroīdus, mikroelementus.

Zemestauku sulu zinātāji iesaka izmantot ļoti nopietnu slimību ārstēšanai, kad organisma enerģija samazinājusies līdz nullei. Piemēram, labdabīgu un ļaundabīgu audzēju profilaksei un kompleksai ārstēšanai, kuņģa, zarnu, nieru slimību, kā arī podagras un reimatisma ārstēšanai.

16 komentāri