Komentāri

Pa Rīgu klaiņojošās mežacūkas, izrādās, bija tikai sākums meža zvēru pastaigām pa galvaspilsētu. Šorīt no rīta Degpunktā komanda saņēma ziņas arī par kādu stirnu, kas iemaldījusies cilvēku teritorijā.

Bija rīts, kad riepu servisa darbinieki Rīgā, Krustpils ielā, ieradās darbā. Līdz ar viņiem ieradās arī pirmais klients, taču tas ļoti atšķīrās no ierastajiem apmeklētājiem – ko līdz vārti bija vaļā, slēgtajā teritorijā ieskrēja stirnu buks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr uz Krustpils ielu brauca dzīvnieku ķērāji, stirnu buks skraidīja pa teritoriju un centās paslēpties, darbinieki viņu lieki netraucēja. Vēlāk jau speciālisti meža zvēru iedzina stūrī un centās sagūstīt, lai iedotu nomierinošus līdzekļus un aizvestu uz klīniku.

Lai gan no malas cīņa ar izbiedēto dzīvnieku šķiet ilga, speciālisti vēlāk atzīst, ka patiesībā stirnu buka ķeršana bijusi ātra, ja salīdzina ar citiem līdzīgiem gadījumiem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl