Komentāri
Rīgas Zooloģiskajā dārzā norisinās gada lielākā ķirbja čempionāts
FOTO: LNT Ziņas, Kārlis Kristapsons

Rīgas Zooloģiskajā dārzā gada lielākā ķirbja čempionāts norisināsies jau devīto reizi. Konkursam pieteiktie dižķirbji nākuši no Skrundas, Jaunokras, Carnikavas, Ādažiem, Grobiņas, Kuldīgas, kā arī citām Latvijas pilsētām un novadiem.

Finālā iekļuvusi gan dagdēniete Inna Kozlovska, kuras izaudzētais 214 kilogramus smagais oranžais dārza karalis uzvarēja pērn, gan citi iepriekšējo gadu laureāti.

Lielāko ķirbi kronēs spēkavīri Raimonds Bergmanis un Agris Kazeļņiks.

Desmit finālā iekļuvušo ķirbju īpašniekiem piešķirs dāvanu kartes 70 eiro vērtībā.

Tikmēr čempionāta uzvarētājs savā īpašumā iegūs elektronisko dāvanu karti 350 eiro vērtībā, bet otrās un trešās vietas ieguvēji – attiecīgi dāvanu kartes 220 un 150 eiro vērtībā, kuras varēs izmantot pirkumiem veikalos Maxima.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl