Komentāri
Rīgas zoodārzs varētu atbalstīt plūdos izpostīto Tbilisi zoodārzu
FOTO: SCANPIX

Ja izpostītajam Tbilisi zoodārzam būtu nepieciešams kāds dzīvnieks no Rīgas zoodārza, tas Gruzijas kolēģiem neatteiktu palīdzību, informē Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Kā stāstīja Rīgas zoodārza pārstāvis Māris Lielkalns, katrs zoodārzs veido savu kolekciju, tāpēc jāgaida, vai Tbilisi zoodārzam būs vajadzīgs kāds dzīvnieks no Rīgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas vēl ir trīs vilcienu attālumā, jo šobrīd notiek izpostītā zoodārza uzkopšana. Dzīvnieks nav mēbele, kuru var ielikt noliktavā, lai pagaida. Tad, kad dzīvnieks tiek sūtīts, tur visam ir jābūt gatavam, lai viņu uzņemtu,” uzsvēra Lielkalns. Viņš stāstīja, ka dzīvnieku apmaiņā jāņem vērā tas, kādos apstākļos dzīvnieki pieraduši atrasties. Piemēram, arī Rīgas klimatiskie apstākļi nederot tiem dzīvniekiem, kuri pieraduši pie kontinentālā klimata.

Lielkalns norādīja, ka sadarbības gadījumā vērā būtu jāņem arī pārvadāšanas izmaksas, jo, iespējams, ka lētāk vajadzīgos dzīvniekus ir transportēt no tuvākiem zoodārziem.

Plūdi Tbilisi izcēlās pagājušajā nedēļas nogalē. Tajā gāja bojā 19 cilvēki, no kuriem trīs bija zoodārza darbinieki. Bojā gāja gandrīz puse no 600 zooloģiskā dārza dzīvniekiem. Ielās bija redzami izbēgušie tīģeri, lauvas un nīlzirgs. Daļa dzīvnieku noslīka plūdos, bet citus bija spiesta nogalināt policija.

Dzīvnieku aizstāvji pieprasījuši veikt izmeklēšanu, jo uzskata, ka policija nošāvusi arī dzīvniekus, kurus nav bijis nepieciešams nogalināt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl