Komentāri

Lai arī uz tikšanos uz Bez Tabu ierodas trīs kungi, no kuriem divi strādājuši būvē, kameras priekšā stāties un atklāti runāt gatavs tikai viens. Bēdu stāsts ir par Rīgas Valsts tehnikuma ēku, kurā notiek būvdarbi un par kuriem vīrietim daudz kas sakāms.

Stāstu viņš sāk ar darbu kvalitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es varu droši teikt, ka tas nav pareizi, ja materiāls ir paredzēts bijis sauss, tad viņam ir jābūt sausam, nevis slapjam. Ja ir paredzēti trīs materiāli aizsargkārtām, piemēram, pret ugunsdrošību, tad viņiem ir jābūt trijiem, nevis tikai vienam. Un šajā gadījumā, kad viņi izmantoja neparedzēto materiālu – tas ir skaidrs, jo mums vajadzēja pēc materiālu izlietošanas uzreiz iznīcināt iepakojumus un uzreiz aiztaisīt ciet tā, lai neviens neredz, ka tur ir nepareizi materiāli ielikti iekšā,” stāsta namdaris Vitālijs.

Pamatu liešana neatbilstošos laika apstākļos, konstrukciju izbūve neatbilstoši projektam.

”Vizuāli to, protams, nevar noteikt, es pieļauju domu, ka varbūt ir kādas speciālas ierīces, kas varēs noteikt, vai ir vajadzīgajā kārtībā viss,” norāda namdaris.

Rīgas būvvaldes pārstāve Ilze Žūka norāda, ka būvvaldei ir tiesības uz aizdomu pamata veikt pārbaudi konkrētā būvobjektā.

Savukārt būvdarbu uzraugs TV3 raidījumam Bez Tabu norāda, ka būvobjektā nekādas nobīdes no normas netiek veiktas.

Spriežot pēc dokumentiem, viss ir kārtībā. Objekta ģenerālbūvnieks norāda, ka objektā viss ir kārtībā.

”SIA ”Merks” nekomentēs kārtējā ”taisnības cīnītāja” novērojumus. Būvobjektā bija būvinspekcijas pārbaude, kura neko no anonīmā kunga novērojumiem neapstiprināja. Ja jums ir vēlēšanās turpināt šo bezjēdzīgo tematu, uzdodiet jautājumus pasūtītājam, kura pārstāvji piedalās būvniecības procesā, gan apstiprinot piegādātos būvmateriālus un to atbilstību tehniskajam projektam, gan pārbaudot un pieņemot izpildītos darbus pa etapiem. Cik man zināms ”ziņotājam” ir konflikts ar savu darba devēju, un katrs to cenšas risināt pēc savas saprašanas,” norāda SIA ”Merks” valdes loceklis Jānis Šperbergs.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Lasi vēl