“Rīgas satiksme” šogad prasa papildu 2,9 miljonus eiro, bet nākamgad vēlēsies 140 miljonu dotāciju

Papildus uzņēmumam jau piešķirtajiem 130 miljoniem eiro “Rīgas satiksmes” vadība šogad pieprasa vēl gandrīz trīs miljonus eiro no galvaspilsētas pašvaldības kases. Uzņēmuma vadība trešdien Rīgas domē atskaitījās par paveikto, un aicināja domes deputātus vairs nerunāt par korupcijas skandāliem uzņēmumā, jo tas traucējot pāršķirt jaunu lappusi uzņēmuma attīstībā.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Vai tad kāds nesen no RS neteica, ka gadu noslēgs ar peļņu? Varbūt tomēr jāpārskata atlaižu politika, īpaši, tiem, kuri nav Latvijas iedzīvotāji. Tad vēl virkne konsultantu līgumi un ne tikai. Pati RS izsaimniekoja uz nebēdu un tagad visiem par to jāmaksā?
 • Zigis L

  Zigis L

  Kāpēc nodokļu maksātājam no Liepājas jamaksā Rīgas domes zagļiem??
 • S

  S

  Te nav tikai Rīgas problēma. Salīdzinām-pirms laika Ukraina brīdināja, ka zagli var ievest Latvijā miljonus, noķēra, atrada.Nu fiksi nauda noziedzīga, ņemam valsts budžetā, esam taču ukraiņu draugi, atbrīvojam no noziedznieku naudas. Te blakus valdībai brutāli apzog tautu, bet tas nekas, lai iet, kamēr knabis kādus 5-10gadiņus izmeklēs, lai viss ripo. Kamēr nav izmeklēts, paši nav veikuši savu auditu, nevienu santimu! Tagad iznāk- naudu pieprasa, bet to, kur liks, tas ir konfidenciāli.
 • Kārlis Kokins

  Kārlis Kokins

  Ir pienacis laiks ridziniekiem parvietoties ar kajam tas nav normali
 • Oskars Bisters

  Oskars Bisters

  Varbut jasak ar to ka RD vadiba parstas zagt? Tad ari nebus par ko runat!
 • zinātāja

  zinātāja

  Jāsasēdina cietumā visus zagļus no Rīgas satiksmes, tad arī nevajadzēs maksāt tik daudz miljonus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!