1 komentārs

Šodien Rīgā ir spēkā tā saucamās “puteņa biļetes”. Tas nozīmē, ka autovadītāji sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas. Galvaspilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča izdotais rīkojums gan izraisījis daudz dažādu neskaidrību.

Rīta pusē iedzīvotāji neizpratnē jautāja, kāpēc brīvbiļetes šoferīšiem ieviestas tieši šodien, ja prognozes liecina, ka sniega sega Rīgā būtiski nepieaugs. Nav skaidrs, cik lieli būs uzņēmuma Rīgas satiksme negūtie ieņēmumi, kas vēlāk būs jāsedz no rīdzinieku nodokļos samaksātās naudas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vakar vakarā Rīgas mērs, Saskaņas līderis Nils Ušakovs aicināja iedzīvotājus atstāt savus transportlīdzekļus mājās un pārsēsties sabiedriskajā transportā. Mērs brīdināja par gaidāmajiem sastrēgumiem un apjomīgiem sniega tīrīšanas darbiem. Pilsētas izpilddirektors Juris Redzevičs izdeva rīkojumu par “puteņa biļetēm”.

Foto

Tātad autovadītājiem braukšana trolejbusā, tramvajā un autobusā šodien ir par brīvu. Rīkojums gan izraisīja neizpratni sociālajos tīklos. Rīta pusē laika prognozes liecināja, ka sniega sega Rīgā būtiski nepieaugs. Daži pat ironiski norādīja, kāpēc dome “puteņa biļetes” neieviesa 3. janvārī, kad Rīgā sniega sega pieauga par 20 centimetriem.

Radzevičs piebilda, ka šobrīd pilsētā turpinās brauktuvju attīrīšana un sniega izvešana pēc iepriekšējās snigšanas. Mazāka satiksmes intensitāte atvieglošot arī darbu specializētajai tehnikai.

Uzņēmumā Rīgas satiksme norāda, ka pēc “puteņa biļešu” ieviešanas autovadītāju atsaucību vēl grūti prognozēt, taču jārēķinās, ka bezmaksas braukšana radīs uzņēmumam zaudējumus.

Rīgas dome “puteņa biļešu” režīmu ir pagarinājusi, un tās darbosies arī rīt.

Video

TOP komentāri

  • Kur loģika?
    0 0 0

    Kur loģika?

    Kā "Puteņa Biļetes" var radīt zaudējumus Rīgas Satiksmei, ja brīvbiļeti dod tiem šoferiem, kuri ikdienā brauktu ar savu personīgo auto?
    Ja nebūtu puteņu biļetes tad tik un tā šie cilvēki nepirktu e-talonus, jo - loģiski - brauktu ar savu auto... Tā nav nekāda neapgūtā peļņa...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl