Rīgas satiksme prognozē, ka ”puteņa biļetes” uzņēmumam radīs zaudējumus

1 komentārs

Šodien Rīgā ir spēkā tā saucamās “puteņa biļetes”. Tas nozīmē, ka autovadītāji sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas. Galvaspilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča izdotais rīkojums gan izraisījis daudz dažādu neskaidrību.

Rīta pusē iedzīvotāji neizpratnē jautāja, kāpēc brīvbiļetes šoferīšiem ieviestas tieši šodien, ja prognozes liecina, ka sniega sega Rīgā būtiski nepieaugs. Nav skaidrs, cik lieli būs uzņēmuma Rīgas satiksme negūtie ieņēmumi, kas vēlāk būs jāsedz no rīdzinieku nodokļos samaksātās naudas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vakar vakarā Rīgas mērs, Saskaņas līderis Nils Ušakovs aicināja iedzīvotājus atstāt savus transportlīdzekļus mājās un pārsēsties sabiedriskajā transportā. Mērs brīdināja par gaidāmajiem sastrēgumiem un apjomīgiem sniega tīrīšanas darbiem. Pilsētas izpilddirektors Juris Redzevičs izdeva rīkojumu par “puteņa biļetēm”.

Foto

Tātad autovadītājiem braukšana trolejbusā, tramvajā un autobusā šodien ir par brīvu. Rīkojums gan izraisīja neizpratni sociālajos tīklos. Rīta pusē laika prognozes liecināja, ka sniega sega Rīgā būtiski nepieaugs. Daži pat ironiski norādīja, kāpēc dome “puteņa biļetes” neieviesa 3. janvārī, kad Rīgā sniega sega pieauga par 20 centimetriem.

Radzevičs piebilda, ka šobrīd pilsētā turpinās brauktuvju attīrīšana un sniega izvešana pēc iepriekšējās snigšanas. Mazāka satiksmes intensitāte atvieglošot arī darbu specializētajai tehnikai.

Uzņēmumā Rīgas satiksme norāda, ka pēc “puteņa biļešu” ieviešanas autovadītāju atsaucību vēl grūti prognozēt, taču jārēķinās, ka bezmaksas braukšana radīs uzņēmumam zaudējumus.

Rīgas dome “puteņa biļešu” režīmu ir pagarinājusi, un tās darbosies arī rīt.

Video

TOP komentāri

  • Kur loģika?
    0 0 0

    Kur loģika?

    Kā "Puteņa Biļetes" var radīt zaudējumus Rīgas Satiksmei, ja brīvbiļeti dod tiem šoferiem, kuri ikdienā brauktu ar savu personīgo auto?
    Ja nebūtu puteņu biļetes tad tik un tā šie cilvēki nepirktu e-talonus, jo - loģiski - brauktu ar savu auto... Tā nav nekāda neapgūtā peļņa...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl