Komentāri
“Rīgas Satiksme” aizliedz ZZS deputātu kandidātiem braukt sabiedriskajā transportā
FOTO: LETA

15.augustā Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) saņēmuši informāciju, ka SIA ”Rīgas satiksme” vadītājs L.Bemhens  ir uzdevis SIA ”Pilsētas līnijas” noņemt no tramvaja un autobusiem Rīgā ZZS reklāmas tekstus: ”Šeit Tu vari satikt Zaļo un Zemnieku savienības deputātu kandidātus” un ”Iekāp, Tu sastapsi domubiedrus”.

ZZS norāda, ka šāds solis varētu būt pamatots vienīgi tad, ja ZZS deputātu kanditātiem būtu aizliegts pārvietoties Rīgas sabiedriskajā transportā, kas būtu absurdi un neiedomājami demokratiskā un tiesiskā valstī. Reaģējot uz negaidīto paziņojumu, ZZS Rīgas saraksta līderis Guntis Belēvičs norāda, ka šāds solis visticamāk varētu būt saistīts ar konkurentiem, kas  nolaižas līdz primitīvai un godavīru necienīgai administratīvo resursu izmantošanai, cenšoties panākt ZZS reklāmas aizliegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Atsaucoties SIA ”Pilsētas līnijas” piedāvājumam Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros ir izvietojusi reklāmu uz viena tramvaja un diviem satiksmes autobusiem Rīgā. ZZS reklāmu dizains un teksti bija iepriekš saskaņoti visās nepieciešamajās instancēs, tai skaitā arī uzņēmumā SIA ”Rīgas satiksme”.

ZZS pārstāvji asi kritizējuši šādu paziņojumu un norāda, ka  varbūt SIA ”Rīgas satiksme” vadība ar vienu kāju ir jau atgriezusies totalitārā režīma laikos.

 

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl