“Rīgas Satiksme” aizliedz ZZS deputātu kandidātiem braukt sabiedriskajā transportā

Komentāri
“Rīgas Satiksme” aizliedz ZZS deputātu kandidātiem braukt sabiedriskajā transportā
FOTO: LETA

15.augustā Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) saņēmuši informāciju, ka SIA ”Rīgas satiksme” vadītājs L.Bemhens  ir uzdevis SIA ”Pilsētas līnijas” noņemt no tramvaja un autobusiem Rīgā ZZS reklāmas tekstus: ”Šeit Tu vari satikt Zaļo un Zemnieku savienības deputātu kandidātus” un ”Iekāp, Tu sastapsi domubiedrus”.

ZZS norāda, ka šāds solis varētu būt pamatots vienīgi tad, ja ZZS deputātu kanditātiem būtu aizliegts pārvietoties Rīgas sabiedriskajā transportā, kas būtu absurdi un neiedomājami demokratiskā un tiesiskā valstī. Reaģējot uz negaidīto paziņojumu, ZZS Rīgas saraksta līderis Guntis Belēvičs norāda, ka šāds solis visticamāk varētu būt saistīts ar konkurentiem, kas  nolaižas līdz primitīvai un godavīru necienīgai administratīvo resursu izmantošanai, cenšoties panākt ZZS reklāmas aizliegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Atsaucoties SIA ”Pilsētas līnijas” piedāvājumam Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros ir izvietojusi reklāmu uz viena tramvaja un diviem satiksmes autobusiem Rīgā. ZZS reklāmu dizains un teksti bija iepriekš saskaņoti visās nepieciešamajās instancēs, tai skaitā arī uzņēmumā SIA ”Rīgas satiksme”.

ZZS pārstāvji asi kritizējuši šādu paziņojumu un norāda, ka  varbūt SIA ”Rīgas satiksme” vadība ar vienu kāju ir jau atgriezusies totalitārā režīma laikos.

 

 

 

Lasi vēl