Rīgas sabiedriskajā transportā drīzumā mainīs balsi

5 komentāri

Pavisam drīz pieturvietu nosaukumus sabiedriskajā transportā Rīgā pieteiks Artis Robežnieks. Dailes teātra aktieris nomainīs līdzšinējās vīrieša un sievietes balsis, kas pieturvietas galvaspilsētā pieteica teju 20 gadus.

LNT uzrunātie sabiedriskā transporta pasažieri norāda, ka pieturvietu pieteikšana ir svarīga, braucot kādā – līdz šim nezināmā – maršrutā, un tad ir svarīgi, lai pieturu nosaukumi tiek izrunāti skaidri.

Uzņēmuma “Rīgas satiksme” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane norāda, ka esošās balsis jau ir nokalpojušas savu laiku, tāpēc nolemts tās nomainīt – lai būtu vienota balss, jauna, mūsdienīga. Atlasē vairums nobalsoja par Arta Robežnieka balsi.

Artis Robežnieks
Dailes teātra aktieris

Es uz to brīdi laikam tā līdz galam neapjautu, ar ko tas var beigties… Viņiem atbildēju: “Kāpēc ne”.

Sabiedriskā transporta jaunā balss piebilst, ka, ierunājot teju 2000 pieturu nosaukumu, ierakstu studijā pavadītas divas dienas. To, kas no tā iznācis, jānovērtē katram pašam. “Iekāpsiet autobusā, tad dzirdēsiet, kāds bija uzstādījums. Pietiekami neitrāli, decentri un skaidri,” turpina Robežnieks.

Pašlaik vēl notiek jaunās balss ierakstu apstrāde. “Rīgas satiksmē” norāda, ka Robežnieka balsi Rīgas sabiedriskajā transportā ieviesīs pakāpeniski – no novembra beigām.

5 komentāri