9 komentāri

Pirms pāris dienām ar raidījumu Degpunktā sazinājās kāda sašutusi rīdziniece, kuras meita sabiedriskajā transportā kļuvusi par aculiecinieci visai neparastām vadītājas izdarībām. 

”Jūsu komanda katru vakaru stāsta šausminošus atgadījumus, kas notiek ielās un cik daudz ir cietušo kāda neuzmanīga šoferīša dēļ. Šodien šausminošu stāstu izstāstīja mana meita – viņa brauca mājās no skolas ar 25. autobusu, maršrutā Āgenskalns-Mārupe un nejauši pamanīja, ka autobusa šoferīte sevi bildēja un pēc tam, uzliekot telefonu uz stūres, intensīvi sarakstījās,” raksta Degpunktā skatītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Lai arī šis brauciens, par laimi, beidzies labi un visi pasažieri galamērķi sasnieguši sveiki un veseli, Degpunktā attēlu nosūta uz Rīgas satiksmi. Vai fotogrāfijā redzamā autobusa vadītāja pārkāpj satiksmes noteikumus, vai tomēr pasažiere pārspīlē?

Uzņēmuma pārstāve skaidro, ka sūdzības par sabiedriskā transporta vadītājiem tiek saņemtas ik dienas, turklāt neskaitāmas, taču nereti, pārbaudot informāciju, atklājas, ka pasažieris vai aculiecinieks pārspīlē redzēto. Vadītājus bieži vien apvaino arī nepatiesi.

Vairāk uzzini Degpunktā sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

 • Letiņš
  +1 +1 0

  Letiņš

  Nedrīkst, jo pat stāvot pieturā, viņai jāseko līdzi situācijai autobusā un ap to!!!! Padomājat paši, kādi esat pēc svarīga ziņojuma nosūtīšanas, paiet kāds laiks, līdz pieslēdzaties pie realitātes!!!
 • Ewa
  +1 +1 0

  Ewa

  Kāpēc viņa nevarētu rakstīt īsziņu, kamēr NEBRAUC?
  Izskatās, ka kāds tik ļoti grib kļūt populārs un nonākt ziņās ar viņaprāt šokējošu atgadījumu, ka nevar jau vairs saprast pie kā piesieties.
 • Dīī
  +1 +1 0

  Dīī

  Vienkārši paskaties spidometrā! Vai viņa brauc? Jūs sāciet publicēt vieglo šoferus, kuri ar elkoni stūrē, bet rokas pa telefonu! Un tas ir neiedomājamos apmēros!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl