Iekļūstot Rīgas domē, “Jaunā Vienotība” sola nekavējoties sākt Rīgas ielu, ietvju un tiltu kapitālo remontu

12 komentāri
Iekļūstot Rīgas domē, “Jaunā Vienotība” sola nekavējoties sākt Rīgas ielu, ietvju un tiltu kapitālo remontu
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Iekļūstot Rīgas domē, partiju apvienība “Jaunā Vienotība” (JV) sola nekavējoties sākt Rīgas ielu, ietvju un tiltu kapitālo remontu, aģentūra LETA noskaidroja partijā.

JV Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis ceturtdien, 16. jūlijā, plkst. 13.00 pilsētas vēlēšanu komisijā iesniegs sarakstu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām, aģentūru LETA informēja partijā. No plkst. 12.00 JV kandidāti darbam Rīgas domē pulcēsies pie Rīgas Kongresu nama, lai mediju pārstāvjus un citus interesentus iepazīstinātu ar partiju apvienības programmu jeb 15 punktu plānu Rīgas izaugsmei.

Ķirša plānā darbam Rīgā galvenās prioritātes ir turpināt izskaust korupciju pilsētas domē, tās struktūrās un kapitālsabiedrībās, nekavējoties sākt Rīgas ielu, ietvju un tiltu kapitālo remontu, padarīt pilsētu draudzīgāku jaunajām ģimenēm, būvējot īres dzīvokļus un izskaužot galvaspilsētā rindas uz bērnudārziem.

“Mums ir reāls plāns, kā piesaistīt Rīgai investīcijas un kā kopumā padarīt Rīgu par cilvēkiem draudzīgu 21. gadsimta Eiropas metropoli, kurā pašvaldības darbs notiek bez skandāliem, ir noregulēts kā precīzs mehānisms, kas darbojas caurspīdīgi, labi nostādītā ritmā, droši un ilgi,” skaidroja Ķirsis.

Partiju apvienības JV saraksta līderis Rīgā ir Ķirsis, viņa komandā vēlēšanās startēs valsts un pašvaldību pārvaldē pieredzējuši cilvēki, to vidū līdzšinējie Rīgas domes deputāti Inese Andersone, Olafs Pulks, Lauris Ērenpreiss un Uģis Rotbergs, ģenerālis Ints Ķuzis, bijušie ministri Kārlis Šadurskis un Ints Dālderis, bijušais Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri un citi. JV komandai pievienojušies Rīgas apkaimju biedrību pārstāvji Rita Eva Našeniece un Kaspars Spunde.