Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 12. jūnijs

Nora, Lenora, Ija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Rīgas reģions” aktualitātes

Noslēdzas Tērbatas ielas kā gājēju ielas eksperiments

Noslēdzas Tērbatas ielas kā gājēju ielas eksperiments 9

Tērbatas kā gājēju ielas eksperiments nu ir noslēdzies. Ielā atgriezusies auto satiksme, un strādnieki šodien steidza novākt pēdējās “gājēju ēras” dekorācijas. Kā aizvadīto eksperimentu ar šīs pilsētas daļas atdošanu tikai gājēju rīcībā vērtē paši Tērbatas ielas iedzīvotāji un vai ko līdzīgu pašvaldība varētu atkārtot, skaidroja TV3 Ziņas.

Pēc Tērbatas ielas pasākumiem pret Rīgas domi sāk pārkāpuma lietu

Pēc Tērbatas ielas pasākumiem pret Rīgas domi sāk pārkāpuma lietu 3

Par ierobežojumu neievērošanu koncerta laikā Tērbatas ielā, Valsts policija pret Rīgas domi sākusi administratīvā pārkāpuma lietu. Par to juridiskām personām var piemērot līdz pat 5000 eiro lielu sodu. Pašvaldībā sola, ka atbildīgo darbinieku rīcība tiks vērtēta arī domē.

CVK izsludina Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas 29. augustā

CVK izsludina Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas 29. augustā

Centrālās vēlēšanu komisija (CVK) Rīgas domes vēlēšanas izsludinājusi 29. augustā. Covid-19 dēļ ierastajā vēlēšanu procedūrā arī zināmas pārmaiņas, sevišķi – piesakot balsošanu mājās. No šīs dienas sākas priekšvēlēšanu aģitācijas periods, kuru stingri uzraudzīt sola Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs.

"KPV LV" Rīgas mēra kandidāts būs Ralfs Nemiro

"KPV LV" Rīgas mēra kandidāts būs Ralfs Nemiro 8

Politiskās partijas “KPV LV” Rīgas mēra kandidāts būs agrākais ekonomikas ministrs un Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadītājs Ralfs Nemiro, aģentūra LETA noskaidroja partijā.

Ilgus gadus tukšais Vāgnera nams atgūs dzīvību

Ilgus gadus tukšais Vāgnera nams atgūs dzīvību 2

Kultūras bāka Eiropas austrumos! Bruņojušies ar šādu vīziju, Rīgas Vāgnera biedrības pārstāvji sola Vācijā iegūt finansējumu un atjaunot Vāgnera namu Vecrīgā. Ja viss ritēs, kā plānots, Saeima jau rudenī varētu izlemt par pagaidām Valsts īpašumā esošā nama nodošanu Rīgas Vāgnera biedrības rīcībā.