Rīgas pils: ūdens no Baltās zāles griestiem turpina sūkties

Komentāri

Ūdens noplūde Rīgas pilī sabojājusi lielu daļu greznās Baltās zāles, turklāt ūdens joprojām turpina pilēt no zāles griestiem.

Par to pirmdien pārliecinājās žurnālisti Valsts prezidenta kancelejas sasauktā preses brīfingā, kas notika Baltajā zālē. Ūdens turpina sūkties cauri griestiem no akmens vates, kas atrodas starpstāvu pārsegumā. Applūšanu izraisīja salūzis ūdens filtrs ventilācijas kameras mitrināšanas sistēmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Mārtiņš Tols, VNĪ valdes priekšsēdētājs

Kamēr ekspertīzes nav veiktas, mums grūti pateikt, vai tā bija būvniecības darbu kvalitāte, nekvalitatīvas detaļas, varbūt nepietiekams nodrošinājums ar kaut kādiem materiāliem, šobrīd tas ir pāragri.

Pašlaik esot pāragri arī novērtēt radušos zaudējumu apjomus un termiņus, kuros būs iespējams bojājumus novērst, sacīja Valsts nekustamo īpašumu vadītājs Mārtiņš Tols.

Foto

Rīgas pils ir apdrošināta, akcentē amatpersonas. Baltajā zālē turpinās ūdens savākšanas darbi. Tuvākajā laikā tur ir plānotas dažu ārvalstu vēstnieku akreditācijas, taču tās varot notikt arī citās pils zālēs, informēja prezidenta kancelejā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl