Rīgas pašvaldības sociālās aprūpes centros atsākas tikšanās ar tuviniekiem

0 Komentāru
Rīgas pašvaldības sociālās aprūpes centros atsākas tikšanās ar tuviniekiem
OKSANA DŽADANA, F64

No šodienas, 15. jūnija, Rīgas pašvaldības sociālās aprūpes centru “Gaiļezers”, “Mežciems” un “Stella maris” klienti pēc apmēram gadu ilgas pauzes atkal varēs tikties ar saviem tuviniekiem, aģentūru LETA informēja Rīgas domes komunikācijas pārvalde.

Ja sociālās aprūpes centra klients ir saņēmis pilnu vakcinācijas kursu, ir pārslimojis Covid-19 un ja klienta tuvinieks var uzrādīt Covid-19 sertifikātu, tad tikšanās var notikt bez divu metru distancēšanās, var nelietot deguna un mutes aizsegus, kā arī var tikties bez darbinieka klātbūtnes.

Savukārt, ja apmeklētājs nevar vai nevēlas uzrādīt Covid-19 sertifikātu vai arī ja klients nav pilnībā vakcinēts, vai nav pārslimojis Covid-19, tad tikšanās var notikt darbinieka klātbūtnē, ievērojot divu metru distanci, kā arī lietojot mutes un deguna aizsegu.

Tuviniekam iepriekš jāpiesaka apmeklējuma diena un laiks konkrētajā sociālās aprūpes centrā. Pirms tikšanās sociālās aprūpes centra darbinieks telefoniski informē par esošo kārtību centrā, kā arī darbinieks pirms tikšanās lūgs uzrādīt nepieciešamos dokumentus.

0 Komentāru