2 komentāri
Rīgas namu pārvaldnieks skaidro ”lapu pļaušanu” kā zāles nolīdzināšanu
Aculiecinieka foto

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Purvciemā, netālu no uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks tika novērota visai interesanta aina – tika ”pļautas” nokritušās lapas. Rīgas namu pārvaldnieka pārstāvji gan skaidro, ka šajā gadījumā tika izlīdzināts zāles garums.

”Jānorāda, ka SIA Rīgas namu pārvaldnieks pienākums ir veikt teritoriju uzkopšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Šajā gadījumā jāvērš uzmanība uz to, ka zem lapām ir zāle, kas ir jānopļauj, lai sētniekam rudens periodā būtu vieglāk nodrošināt lapu savākšanas darbus,” portālam Skaties.lv sacīja uzņēmuma pārstāve Santa Vaļuma.

Santa Vaļuma, Rīgas namu pārvaldnieks:

No ievērojami augstāka skatupunkta, kādā aculiecinieks uzņēmis attēlu, nav saskatāms zāles garums, taču vēlos norādīt, ka pļaušanas darbi tiek veikti tikai tās teritorijas daļās, kur tas nepieciešams, proti, pļaušanas darbi tiek veikti nepieciešamajā apjomā un platībā. Līdz ar to šajā gadījumā pļāvēja pienākums bija izlīdzināt zāles garumu vietās, kur zāles garums pārsniedz noteikto.

Jau ziņojām, – Purvciemā, netālu no Dzelzavas ielas un uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks biroja, pašvaldības algotie darbinieki ”pļāva” rudens lapas. To novēroja kāds Skaties.lv lasītājs.

Lūk, kā notiek pļaušanas darbi:

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

TOP komentāri

  • Rihards
    0 0 0

    Rihards

    Cilvēki , kas dzīvo daudzstāvu namos nezina , ka zāle pirms ziemas ir jānopļauj, lai varētu savākt lapas un izsmēķus , ko pa logu izmet šie fotogrāfi
  • tieši tā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl